10 липня стався масштабний збій у роботі багатьох пристроїв Apple. На цей момент у багатьох користувачів не працює Viber, Monobank, Privat24 і низка інших додатків.

Повідомляється, що користувачі не можуть відкрити на своїх мобільних телефонах програми в багатьох країнах. Зокрема, не працює Viber, Monobank, Privat24 і низка інших додатків.

Зазначається, що деякі користувачі вбачають проблему у Facebook SDK, який вбудований в багатьох великих додатках для аналітики, націлення та інших функцій. Сама Facebook вже заявила, що розглядає скарги:

"Ми знаємо і досліджуємо збільшення помилок на SDK для iOS, що призводить до збоїв у роботі деяких додатків.", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, компанія Rakuten Viber в Україні випустила термінову заяву з цього приводу.

"Сьогодні вдень команда Viber отримала декілька запитів від користувачів платформи iOS стосовно проблем з роботою додатка на смартфоні. Ми провели власне внутрішнє розслідування, яке показало, що збій стався у роботі тисяч програм для iOS, зокрема Viber, Pinterest, Tik Tok, у всьому світі. Це технічна проблема, яка незабаром буде вирішена. Просимо наших користувачів терпіння та розуміння ситуації, що склалась. Будь ласка, не видаляйте і не встановлюйте повторно Viber - це не допоможе розв’язати проблему. Viber повернеться найближчим часом. Дякуємо за терпіння", - йдеться у заяві Rakuten Viber в Україні.