Вже зараз українці збирають свої великодні кошики та йдуть до церкви, щоб освятити продукти та себе.

Однак важливим є і сама ніч Великодня, крім походу до церкви, адже є сильна молитва, яка саме цієї ночі має велику силу і допоможе впоратися з багатьма хворобами.

Паски, Великдень, кадр з відео
Паски, Великдень, кадр з відео

Якщо в сім'ї хтось страждає від тяжкого захворювання, великодньої ночі можна провести наступний обряд. Взяти невелику пляшечку святої води з церкви, опустити в неї освячений хрестик хворої людини і тричі прочитати молитву:

"У царстві небесному є джерело чудове. Хто до води доторкнеться, хто водою вмиється, з того недуги змиються. Тієї води я набрала, рабу Божому (ім'я) віддала. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь".

Після цього хрестик потрібно витягти, надіти на людину і тричі окропити її чоло святою водою. Протягом усього Великоднього тижня необхідно тричі на день окроплювати хвору людину святою водою. Пляшечку з водою рекомендується тримати поруч із будь-якою іконою.

ікона
ікона

Прикмети для здоров'я на Великдень

Якщо в день Великого Воскресіння вмиватися холодною водою з криниці або колодязя, то віриться, що разом з водою підуть усі хвороби. Поставивши вербові гілки в дитячій кімнаті цього дня, можна оберігати дітей від недуг та лих. Протягом Страсного тижня дозволяється дзвонити в церковні дзвони всім охочим, і ті, хто це зробить, можуть залучити здоров'я на весь рік.

Нагадаємо, що ось вона, справжня весна: відомий синоптик розповіла про погоду в Україні на вихідні та Великдень.