Зараз жінки все частіше починають говорити про те, як з ними починаються чоловіки і з усіх боків ми чуємо про те, що про насильство можна і треба говорити, адже жертва ні в чому не винна – винний ґвалтівник.

А раніше це намагалися приховувати, щоб не бути зганьбленими за ті, що були зґвалтовані якимсь чоловіком. Однак, через те, що багато особин чоловічої статі звикли до безкарності через те, що жертви найчастіше мовчать, насильство триває і від цього продовжують страждати діти. Таке знову сталося і в Україні, адже скоро звужуватимуть чоловіка, який розтрачував 15-річну доньку своєї знайомої.

Поліція на місці вбивства, фото: Нацполіція
Поліція на місці вбивства, фото: Нацполіція

Влітку 2023 року обвинувачений з метою задоволення своєї статевої пристрасті через соціальні мережі знайшов неповнолітню дочку своєї знайомої.

Зловмисник почав посилати дівчині повідомлення сексуального характеру, вести з нею розмови на інтимні теми, посилав на її мобільний телефон фото та відео порнографічного характеру.

Чоловіка судитимуть за вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, надсилання зображень порнографічного характеру неповнолітньому, умисне зберігання та розповсюдження дитячої порнографії.

Зловмиснику загрожує до 6 років позбавлення волі.

Чоловік розбещував дитину
Чоловік розбещував дитину

Нагадаємо, що пенсіонерка брутально пограбувала банк після того, як стала жертвою шахраїв: "Форсаж 10" відпочиває.

Раніше ми повідомляли, що війна не закінчиться 13 травня: Володимир Зеленський ухвалив рішення – законопроекти вже на столі.