Три дні тривають пожежі на Луганщині - пише Андрій Білецький у своєму телеграм-каналі.

Вогонь охопив 19 тисяч гектарів лісу, 32 населені пункти. Загинули 11 людей. Ще 17 – госпіталізовані. Досі лишається ще 7 великих ділянок пожежі.

Нацкорпус на Луганщині
Нацкорпус на Луганщині

Активісти Національного Корпусу гасять осередки пожежі спільно з ДСНС у селищах Сиротине та Метьолкіне. В Луганському осередку Нацкорпусу організували координаційний штаб зі збору гуманітарної допомоги. Наразі зібрали вже понад 20 000 гривень та продовжують збирати речі першої необхідності для постраждалих у пожежі.

Нацкорпус на Луганщині
Нацкорпус на Луганщині

Тримаємо кулаки за українців луганщини, рятувальників ДСНС і добровольців.

Андрій Білецький додає, що пишається хлопцями і дівчатами з Луганського Національного Корпусу, які вже кілька діб гасять пожежі, допомагають переселенцям, збирають гуманітарну допомогу. І це – у час пандемії!

пожежі на Луганщині
пожежі на Луганщині

Націоналіст – це той, хто діє! Ми мовчки робимо свою справу там, де потрібні землякам. Всі інші знімуть для вас серіал чи політичну рекламу, де розкажуть, як вони допомагають. Андрій Білецький

За інформацією ДСНС, найбільш складна обстановка склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти. За попередніми оцінками орієнтовна площа, пройдена вогнем, складає понад 19 тис. га.