Лідера групи Антитіла викликали до військкомату. Активісти вважають це помстою керівництва ЗСУ за публікації музиканта на їхню адресу.

Соліста гурту Антитіла Тараса Тополю закликають із запасу воювати на фронті. Причиною вважають помсту начальника Генштабу ЗСУ. Напередодні він опублікував текст про зловживання службою Русланом Хомчаком. Про це у Facebook повідомила волонтер Наталія Воронкова.

Пост у Фейсбуці Наталії Воронкової
Пост у Фейсбуці Наталії Воронкової

"Хочуть закликати його із запасу, щоб влаштувати веселу службу в учебці. Нарили якусь прострочену довідку з 2007-2008 років, коли Тарас ще навчався в Академії внутрішніх справ, і намагаються притягнути за вуха порушення правил військового обліку", - написала вона.

Воронкова нагадала, що Тополя неодноразово бував на фронті, а також регулярно допомагає армії.

"Тополя - волонтер, два роки їздив на фронт, на самий передок і ніде не переховувався: з концертами виступав, ще й допомогу привозив і передавав. Смішно, правда, що публічна особа не може десь ховатися. Хіба що в ефірах телеканалів", - зазначила жінка.

Відзначається, що 20 жовтня Тарас Тополя поділився в соцмережі інформацією про отримання Хомчаком третьої державної квартири в Києві. "Попередні він зі службових зробив приватними, одну приватизував на маму (це так мило)", - зазначив він.

Пост в Фейсбук Тараса Тополі
Пост в Фейсбук Тараса Тополі

Крім того, музикант згадував і про наречену Хомчака Анну Коваленко, яку в жовтні президент призначив головою Чернігівської ОДА. Жінку артист пов'язав зі скандалом у ЗСУ про відмову Збройними силами вакцинувати українських військових, яких відправляли до Конго.

За словами Тополі, Коваленко, яка обіймала посаду заступника Голови ВП, захищала позицію начальника медичних сил ЗСУ, а також "переконувала що вакцинація не потрібна" - всупереч порадам інфекціоністів. Тоді про стосунки Коваленка і Хомчака ще ніхто не знав.