У місті Тараща Київської області від ускладнень коронавірусу померли 39-річна Галина та 51-річний Валентин Степченко, які працювали медиками в центральній районній лікарні. Їх 13-річний син тепер залишився сиротою.

Читайте нас у Google News!

Як інформує Обозреватель, анестезіолог, завідувач відділенням Валентин Степченко з перших днів епідемії був на передовій боротьби з Covid-19. Дружина працювала медсестрою в місцевому центрі первинної медико-санітарної допомоги, саме вона першою відчула нездужання.

"Начебто, спочатку захворіла вона. А через три-чотири дні вже зліг і чоловік. Вони тиждень або навіть більше лікувалися вдома. Нічого дивного, тому що у нас 90% хворих лікують коронавірус вдома. У реанімації перебуває кілька пацієнтів. А потім у них пішло ускладнення, стрімко розвинулася пневмонія", — розповів колега лікарів.

13-річний хлопчик тиждень приходив до тями в реанімації
13-річний хлопчик тиждень приходив до тями в реанімації

Галину забрали в реанімацію, колеги допомагали в зборі грошових коштів, оскільки їй були необхідні ліки по десять тисяч гривень за флакон. Пізніше в реанімації опинився і Валентин. Потім захворів їх 13-річний син, хлопчика також забрали в лікарню.

"Галя пролежала в реанімації близько тижня. Вона померла вранці. Її чоловік перебував в іншій лікарні, і йому не говорили про смерть дружини. Але хтось йому подзвонив і все-таки розповів. Йому стало гірше від такої звістки, і до вечора його теж не стало", — згадує колега.

Син Антон тиждень не знав про смерть батьків, його з реанімації перевели в звичайну палату в день похорону. Хлопчик здогадувався, що з мамою і татом щось не в порядку, оскільки вони не приходили до нього в лікарню і не відповідали на телефонні дзвінки. До хлопчика приїхала тітка і розповіла про трагедію, щоб він не дізнався про це від сторонніх людей.

"Вона сказала:" Антоне, ти не хвилюйся, все буде добре". На що він відповів: "Добре вже ніколи не буде". Він був вражений, що померли обоє батьків", — розповіла знайома сім'ї Анжеліка.

Як далі складеться доля сироти Антона-поки невідомо. Однак сестра тата вже повідомила про намір оформити опікунство, щоб хлопчик не потрапив в дитячий будинок. Сестра, брат і старенька бабуся залишилися у його мами.

"Ми зараз боїмося виходити на вулицю. Я б не сказала, що у нас багато людей хворіє. Але така трагедія налякала всіх", - ділитися переживаннями сусідка.