Нинішня зима в Україні, згідно з народними прикметами, може бути довгою і сніжною.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" народний синоптик Леонід Горбань.

сильний снігопад
сильний снігопад

"Дуже прогнозний день - так званий Андрїєв день (13 Грудня - ред.). Ви сказали, сніг йде по всій Україні. Дай Бог, щоб він в цей день пішов. Тому що якщо на Андрєєв день сніг піде, то буде він лежати 110 днів. Це ж прекрасно. І виходить, що відлига йде, а потім, з 20-х чисел, починаються морози. Тим більше, за народними прикметами йде триразове зниження температур. Це Варки, Савки і Ніколкі. Варка мастит, Савка постить, а Ніколка ще більше додає. Так що це і за народними прикметами, і за розрахунками йде така погода", - зазначив Горбань.

Раньше ukrainci.com.ua повідомляли, що Юрій Горбунов розповів, що Потап врятував його від ДТП. Про це він повідомив на своїй сторінці Instagram.

Телеведучий розповів що сьогодні, 11 грудня, його машина ледь не потрапила в аварію. На схилі його машина покотилася і мчала в бік паркану і поруч з припаркованими автомобілі. Однак ситуацію врятував Потап.

"Як з-під землі з'явився кум з пачкою солі в руках. І тут як уповільненої сцена з кіно-я в холодному поту і Олексій на ходу сипле сіль під колеса. Кум, спасибі тобі і уклін", - повідомив він.

Відзначимо, що сьогодні, 11 грудня, в столиці сталася жахлива ожеледь. У деяких місцях Києва, в тому числі і на Андріївському узвозі неможливо було пройти пішки. Ймовірно, дані важкі погодні умови спровокували безліч аварій і ДТП.

Багато хто з киян звинувачують в даному стихійному лихі представників столичних комунальних служб, які не змогли впоратися з цією проблемою.