В Україні продовжують зміни в пенсійному законодавстві, що цілком може призвести до підвищення віку виходу на відпочинок. Про це повідомляє портал ВСВІТІ.

Зміни можуть торкнутися тих українців, які виходять на пенсію після шістдесяти років. Якщо зараз страховий страж становить 27 років, то незабаром він зросте до 35-ти.

Крім цього, якщо страховий стаж становить від двадцяти п'яти до тридцяти п'яти років то вийти на заслужений відпочинок можна буде в шістдесят три роки. А ті громадяни, які працюють від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти років, працюватимуть до шістдесяти п'яти років.

Як відомо, страховий стаж можна докупити. Законодавчо також встановлено перелік осіб, які мають право на добровільну сплату страхових внесків. Закон передбачає це робити тим, хто не перебуває в трудових відносинах, а також громадянам нашої країни після шістнадцяти років.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.