Юзер соціальної мережі звернувся до публіки з історією, яка його насмішила. Він розповів, що йому подзвонив оператор мобільної мережі "Lifecell" з якоюсь рекламою.

Відповідну публікацію чоловік розмістив на своїй сторінці в Twitter.

Громадянин України, який користується українським оператором, звернувся до аудиторії з історій про те, що "Lifecell " - дуже наполегливий. Після того, як він скинув трубку, йому прийшло повідомлення на автовідповідач, де оператор все-таки до кінця озвучив свою пропозицію.

"Сміюсь. Лайфсел подзвонив мені щось там рекламити, я збив. Через годину прийшло повідомлення, що у мене якесь повідомлення на голосовій пошті, зателефонувавши, а там продовження того, що я збив, прямо з того слова, на якому збив. Ой сміюся", - пише український користувач соцмережі.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Крім цього, під публікацією українця якийсь юзер також написав повідомлення, пов'язане з рекламою мобільного оператора.

"Life з їх рекламою далеко до щодня штовхає "подарунки" Vodafone. Мене Life ніколи не мучив рекламою", - пише до коментарях соціальний Користувач.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

На це чоловік, який написав свою публікацію, дав відповідь зі словами про те, що його не особливо напружують з рекламою.

"Та мені що одні, що інші, дзвонять не часто. Просто ситуація посмішила)", - звернувся український чоловік.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Нагадаємо, що українці розповіли, що мобільні оператори в Україні частенько крадуть їхні гроші.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита українська блогерка Татуя Бо розповіла публіці про нав'язливих представників мобільної мережі Київстар.

Також портал "Українці" писав, що у мережі опублікувала кадри, які пов'язані з постійним підвищенням цін на мобільні послуги.