Відомий український синоптик Наталія Діденко розповіла, коли в Україні знову повернеться спека.

Читайте нас у Google News!

Про це вона написала у своєму Facebook.

Кому сумно защипало в носі осінню, не піддавайтеся! Це Ілля щось трохи забіг наперед із дощами) А цей, наприклад,...

Posted by Наталка Діденко on Saturday, August 1, 2020

Діденко зазначила, що перші дні серпня будуть прохолодними. Місцями очікуються короткочасні дощі.

«На Іллі (2 серпня, - ред.) Дощі - хіба на сході і північному сході, температура повітря завтра ще буде скромновато, а вже 3-4 серпня поскакає знову вгору», - написала синоптик.

У свою чергу синоптик Володимир Деркач у коментарі «апостроф» повідомив, що на початку серпня чекати потепління не варто. А справжня спека повернеться ближче до середини місяця.

«У серпні ще повернеться спекотне літо. Перша декада місяця буде прохолодна, а після прийде справжнє літо і спека до 30 градусів і навіть вище. Пік високих температур очікується в другій декаді серпня. І тільки в останніх числах літа в країну прийде прохолода: ще не осіння, але температури знизяться до 20 градусів тепла », - зазначає Деркач.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві в перші дні серпня температура повітря вдень впаде до 22-24 градусів тепла. З 3 по 6 серпня буде спека до +33 градусів.

Також повідомлялося, що останньому місяці літа на території України буде помірна кількість опадів і температура повітря вище середніх показників за багато років.