Неординарний, курйозний і трохи груснтний випадок стався днями в Польщі. У середу ввечері оголений чоловік прийшов до заводу LG в Біскупіце-Подгурні, недалеко від Вроцлава.

українець голим прийшов на завод LG у Польщі
українець голим прийшов на завод LG у Польщі

На фотографіях і відео, надісланих читачами виданню Gazeta Wrocławska, видно, як чоловік, стоячи перед входом на завод, показує середні пальці обох рук у бік прохідної. Таким чином чоловік висловив своє презирство людям, які його звільнили.

Заводські робітники підкреслюють, що це не перший раз, коли люди бігають голими по фабриці або по прилеглих вулицях розчаровані важкою роботою, недосипанням і самотністю.

Представники LG Chem підтверджують, що інцидент мав місце, але категорично заперечують, що це був кореєць.

"Ми були здивовані. Він був голим у таку холодну погоду. Ми його прикрили, довелося викликати швидку, медики оглянули його. Це співробітник аутсорсингової компанії, громадянин України, який, ймовірно, пив алкоголь і тому опинився в такому стані", - пояснює один з менеджерів компанії LG Energy Solution (колишня LG Chem) і додає, що охорона співробітники зробили пам'ятку, в якій чітко зазначено, що це український співробітник, найнятий через сторонню компанію.

українець голим прийшов на завод LG у Польщі
українець голим прийшов на завод LG у Польщі

Чоловік, який роздягнувся в Біскупіце-Подгурні, можливо, дійсно був розчарований, що втратив роботу.

Як повідомляє Моніка Банысь, прес-секретар кадрової служби, компанії, що займається працевлаштуванням в основному українців в LG Chem, на момент інциденту чоловік більше не був співробітником цієї компанії.