3 серпня у Львові пройшло прощання з легендарним комбатом Андрієм Гергертом, який помер в результаті онкологічного захворювання.

Читайте нас у Google News!

Цензор.НЕТ розповів, що комбата "Червня» не стало в Австрії, де захисника України лікували від раку шлунка.

Гергерт пішов з життя 1 серпня. Відзначається, що на прощання з командиром, раніше - командира 8-го окремого батальйону "Аратта" Української Добровольчої Армії, прийшли сотні людей.

Попрощатися з Гергертом захотіли навіть люди, які його зовсім не знали. Коли під час прощальної церемонії несли труну з тілом Гергерт, люди стали на коліна, багато хто плакав, не приховуючи сліз.

прощання з Андрієм Гергертом
прощання з Андрієм Гергертом

Співчуття близьким і рідним Андрія Гергерт від громади міста висловив також мер Андрій Садовий. Він підкреслив, що українці ніколи не забудуть подвиг комбата.

"Смерть знайшла його у важкій боротьбі з раком. Але ми ніколи не забудемо подвиг Героя. Співчуття всім рідним і близьким! Вічна пам'ять захиснику України!" - зазначив мер Львова.

Андрій Гергерт народився 22 травня 1978 року в Миколаєві. За освітою - ветеринарний лікар. Був активним учасником Революції Переваги, в грудні 2013 приєднався до "Правому сектору".

прощання з Андрієм Гергертом
прощання з Андрієм Гергертом

На Донбас Гергерт відправився на самому початку війни. "Червень" нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ст. У Героя залишилися дружина і четверо маленьких дітей.

Знав особисто комбата журналіст Андрій Цаплієнко нагадав, що комбат до останнього вірив у перемогу України. І все для цього робив.

"Я познайомився з ним в кінці 14-го в Маріуполі і відразу ж потрапив в магнітне поле його завзятості і готовність воювати з ворогом до остаточної перемоги. Причому не тільки на полі бою. Але і в медійному просторі. У політичному. У юридичному", - написав Андрій Цаплієнко у своєму телеграм-каналі.

Цаплієнко додав, що єдине, що може сьогодні зробити суспільство для сім'ї легендарно комбата, це не залишити без уваги його сім'ю.