Освітній процес в закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня - для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Про це на засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, передає "Укрінформ".

Освітній процес в закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня - для першокурсників бакалаврату та магістратури. Але установа вищої освіти може прийняти (рішення про початок навчального процесу - ред.) З будь-якої (дати - ред.), Це є ", - сказав Шкарлет.

Він додав, що освітній процес буде починатися відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС, відповідно до розподілу країни на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Так, згідно з постановою, яку ухвалив уряд, навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований вуз, знаходиться в червоній зоні.

Шкарлет також повідомив, що надходять вже створили близько 90 тисяч електронних кабінетів для надходження в бакалаврат і приблизно 20 тисяч електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

З 1 серпня стартувала вступна кампанія до установ вищої освіти. Створення електронних кабінетів триває з 1 по 22 серпня, прийом заяв на місця державного замовлення з 13 по 22 серпня.

Раніше Українці писали, що призначення Сергія Шкарлета виконуючим обов'язків міністра освіти України в обхід Верховної ради викликало занепокоєння і обурення громадськості. Зокрема, блогер та журналіст Юрій Конончук виклав розгромний допис, щодо друга Табачника в уряді Дениса Шмигаля.

"Я правильно розумію?

Парламентський комітет не підтримав. Але уряд Шмигаля таки дозволив Сергію Шкарлету очолити МОН.

І просив про це сам Зеленський. Сам президент України наполягав, щоб риг і плагіатор очолив МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ і НАУКИ УКРАЇНИ.

Ну, ок. Чудово. Освіту очолить людина рівня Зеленського. Що ж, співчуваю всім нам. Освіті й науці в Україні розкішниця. Ще більша, ніж є", - пише Юрій Конончук.

Я правильно розумію? Парламентський комітет не підтримав. Але уряд Шмигаля таки дозволив Сергію Шкарлету очолити МОН....

Posted by Yurii Kononchuk on Thursday, June 25, 2020