Центральна виборча комісія України вирішила, що проведення місцевих виборів 25 жовтня на деяких територіях Донецької та Луганської областей є неможливим.

Читайте нас у Google News!

Таке рішення було ухвалене на засіданні ЦВК 8 серпня, повідомляється на сайті комісії. Йдеться про вибори депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей, а також відповідних сільських, селищних і міських голів.

Зазначається, що комісія прийняла до відома висновки військово-цивільних адміністрацій, які надійшли 7 серпня.

"До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєверодонецького і Щастинська районів Луганської області", – уточнили в ЦВК.

Таке рішення було ухвалене на засіданні ЦВК 8 серпня.

Також відомо, що 8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.

Рішення прийняте Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад. Також Комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 “Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу”.

З повним переліком призначених перших виборів невдовзі можна буде ознайомитись на офіційному вебсайті Комісії у додатку до відповідної постанови.