У мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано двох чоловіків, які перебебігають дорогу у невстановленому місці. На ролику видно, що автомобілі рухаються з досить високою швидкістю і їм доводиться маневрувати в останній момент, аби уникнути зіткнення.

Автор ролику запевняє, що його знято у Кам'янську, Дніпропетровської області.

У певний момент одна з автівок зупиняється і з неї вибігає декілька юнаків, які почали лупцювати порушників правил дорожнього руху та відтягувати їх з проїзжої частини.

У Кам'янському автомобілісти побили пішоходів, які перебігали дорогу
У Кам'янському автомобілісти побили пішоходів, які перебігали дорогу

"У Кам'янському Дніпропетровської області пасажири авто по-своєму покарали двох пішоходів, які спокійно переходили чотирьохсмугову дорогу", – йдеться у описі відео.

Українці у коментарях розділилися, бо дехто підтримав такі дії хлопців зазначивши, що по-доброму люди просто не розуміють.

"Абсолютно правильно зробили, що відлупцювали дідів. Поважаю і повністю підтримую. Молодці! Інакше могла статися аварія, в якій загинули б діди. Могли постраждати також інші невинні люди, які їхали поруч. Та і водії ці, будучи невинні, все життя потім страждали б через дідів", – пише користувач Люстерко.

коментарі у Твіттер
коментарі у Твіттер

Та декому такі дії вдалися занадто агресивними та жорстокими.

"Як би там не було, якого роспускати руки? Ну йшли бомжі, щось там насобирали, тепер ще знімуть бабла трохи з тих дибілів що їх побили Лицо со слезами радости А мужикам в авто, якщо так чешуться руки, битки і капа коштують не так дорого, щоб побоксувати між собою", – зазначає користувач Шалений укр.