У соціальній мережі розмістили унікальний пост з учасницями «Жіночого Кварталу». Дівчат можна побачити абсолютно голими і порівняти їх красу.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "жіночого кварталу" в Instagram.

"У сучасному світі ми часто забуваємо, як важливо бути самими собою і як прекрасно ми виглядаємо справжніми. Дивлячись на картинки в інстаграмі, жінки хочуть відповідати трендам і моді. Важливо пам'ятати, що кожна жінка - особлива і красива по-своєму. Не потрібно гнатися за штучними трендами. Потрібно полюбити себе Як це зробити, дівчата розповіли з власного досвіду. Як полюбити себе @lera_fatforest: Мені допоміг полюбити себе модельний бізнес. Коли я працювала моделлю, думала, що всі вони повинні бути однаково красивими. Але це не так", - підписаний пост в соціальній мережі.

Крім цього, артистка розповіла, хто яку має унікальність.

"Завжди були дівчатка з унікальними особливостями: великими вухами або очима, занадто високого зросту, з дуже великими грудьми або дуже маленькими. Я тоді зрозуміла, що саме ці нюанси роблять нас більш характерними. Я люблю свій шрам між бровами, який залишився після вітрянки, тому що без нього вже не сприймаю себе. Раджу всім придивитися до подіумних моделей, які вони всі різні, але популярні і затребувані. Як борюся з комплексами Насправді, постійно намагаюся працювати над собою. Ходжу на танці, йогу, в зал, приділяю увагу своїй шкірі і волоссю. Так я розумію, що стаю краще, оскільки постійно розвиваюся. Від комплексів я відмовилася", - продовжила зірка.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ірину Сопонару на помітили серед голих чоловіків.

Нагадаємо, що Олена Кравець засмутила публіку новим образом.