У Києві очевидці помітили, що на вершині 90-метрового флагштока, встановленого до Дня Незалежності, знаходиться кривий державний герб.

Читайте нас у Google News!

кривий герб на новому флагштоці Кличка
кривий герб на новому флагштоці Кличка

Відповідне фото в п'ятницю, 21 серпня, опублікував журналіст Василь Апасов в своєму Facebook.

"Кажуть, що в КМДА була вимога, щоб в День Незалежності з пішохідного моста з тріснутим склом було обов'язково видно 90-метровий флагшток з кривим гербом!" - написав Апасов.

У свою чергу користувачі соціальної мережі почали жартувати з приводу видозміненого державного символу.

"А далі за цей герб буде чіплятися і рватися прапор", - написав один з підписників Апасова.

Раніше Українці писали, що колишній багаторічний «смотрящий» Києва Вадим Столар організував крадіжку 12 тросів необхідних для будівництва Подільсько-Воскресенського моста. Мета даної політичної провокації полягає в підриві напередодні виборів авторитету чинного глави Києва Віталія Кличка, який планував найближчим часом завершити будівництво моста. Кличко вже звернувся в поліцію з вимогою затримати злодіїв та надав докази, в т. Ч. Записи відеокамер, пише Відкрита Україна.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Віталій Кличко та Вадим Столар
Віталій Кличко та Вадим Столар

Близька до Столар компанія ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія» задіяла силовий сценарій. Найняті «ТІТУШКИ» і кримінальні елементи вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів (троси для моста). Таким чином Столар мстить Кличко за те, що останній фактично вигнав «смотрящего» з насиджених корупційних місць.

Поліція вже провела обшуки в ТОВ «Інжинірингова бруківка компанія», яка вивезла ванти (троси) з Подільсько-Воскресенського моста. Джерела «Відкритої України» в правоохоронних органах повідомляють, що за підсумками обшуку очікується вручення підозри про вчинення злочину власнику «Інжинірингова бруківка компанія» Вадиму Столар.

В історії з вкраденими вантами показово притягнення народного депутата Гео Лерос, який вигороджує компанію Столара ТОВ «Інжинірингова Мостова Компанія». Гео Лерос раніше притягувався Столар і ще одним колишнім чиновником КМДА часів Януковича Андрієм Вавриш для оприлюднення скандальних плівок прослуховування брата глави офісу президента Андрія Єрмака. Пізніше Гео Лерос задекларував доходи в розмірі 20 млн. Грн і наявність інших дорогих матеріальних цінностей.

У ЗМІ звертали увагу на те, що ці кошти Гео Лерос міг отримати від Столара і Вавриша за оприлюднення компрометуючих записів проти глави Офісу президента Андрія Єрмака. Дійсно матеріальний добробут Гео Лероса істотно зросла і згідно з декларацією Лерос є власником великої квартири (330 кв. М) в центрі Києва, частки в двох невеликих - по 40 метрів кожна, 96 картин, трьох пар годинників Rolex і одного Chopard, колекції з 20 фотоапаратів Leica, 49 біткоіни (10 млн. грн.), двох однакових автомобілів BMW 2014 року, Ford Capri 1980 року, в банку у депутата 325000 доларів, 97 000 євро та майже мільйон гривень, ще 315 000 доларів депутат позичив.

Також Гео Лерос був учасником скандалу про виділення з державного бюджету 3,6 млн гривень, які «зникли» без звіту з боку Гео Лероса.