В останні роки Вівеку Чадхе пророкували велике майбутнє. Ще до тридцяти хлопець заснував компанію Nine Group, яка зараз управляє кількома готелями у Великобританії.

Незважаючи на успіхи в бізнесі, Вівек встигав будувати і особисте життя. Нещодавно 33 — річний мільйонер одружився на любові всього його життя – Статті Чадде. Ось тільки сімейна ідилія тривала недовго. Через всього два місяці після торжества бізнесмена знайшли мертвим в апартаментах в центрі Лондона, пише Daily Mail.

Вівек Чадхе
Вівек Чадхе

Молодий чоловік втратив свідомість і помер після ночі, проведеної разом з колегами в шикарному клубі. Результати розтину ще не відомі, але джерела, близькі до сім'ї мільйонера, повідомляють, що смерть була викликана "природними причинами".

За однією з версій, у нього стався серцевий напад. При цьому раніше у хлопця не було виявлено жодних проблем зі здоров'ям. 29-річна вдова досі не може прийти до тями.

Ми одружилися лише два місяці тому, і це було чудово. А зараз мені довелося зіткнутися з втратою любові всього мого життя Статті Чадде

Згідно зі звітами Реєстраційної палати, компанія Вівека Nine Estates Limited заробила два з половиною мільйони фунтів стерлінгів в період з 2017 по 2019 рік.

Вівек Чадхе
Вівек Чадхе

Крім того, компанія мільйонера володіє елітним житлом, включаючи чотиризірковий готель "Арена О2" в Лондоні, а також чотири готелі Holiday Inn. Також їй належить паб в графстві Суррей, а нещодавно був укладений контракт з Pizza Hut, для якої Вівек вже розробив плани розширення.