У Ярославській області, яка в Росії, продовжують з'ясовувати обставини страшної трагедії, що сталася нещодавно в Ростові Великому.

Там 25 — річна жінка викинула з вікна свою чотирирічну дочку, поки її братик – трохи постарше –захлинався сльозами за дверима. За версією слідства, мати була психічно нездорова і таким звірячим чином хотіла позбавити життя себе і дочку, а сина залишити на піклування чоловіка.

Самого чоловіка не було вдома в момент інциденту, він підійшов до під'їзду, коли маленьку дитину з важкими травмами вантажили в карету швидкої допомоги. Дівчинка вижила, інформація про її стан з'ясовується. Заподіяти шкоду самій собі її мати не встигла або не змогла.

Тим часом місцеві журналісти дізналися, що, зайшовши в квартиру, слідчі виявили на столі на кухні таблетки від тарганів. За попередніми даними, перед тим як викинути дівчинку з вікна, матуся нагодувала її отрутою і прийняла її сама.

Прокурор Ярославської області Дмитро Попов поставив справу на контроль. Горе-матір затримана, але, швидше за все, її відправлять до божевільні.