Хлопець брав участь у громадській програмі по залученню молоді до занять спортом, яка була підтримана Міністерством спорту, мистецтва і культури, пише Daily Mail.

Популярний фітнес-тренер Лоуренс Мейсінг з Преторії, ПАР, вийшов у прямий ефір через Zoom, щоб влаштувати безкоштовне заняття для тих, хто хоче привести себе у форму. За уроком хлопця стежили понад 200 осіб, як раптом у них на очах розігралася трагедія.

фітнес-тренера застрелили під час заняття
фітнес-тренера застрелили під час заняття

У будинок Лоуренса раптово увірвався озброєний грабіжник, який напав на тренера. На страшних кадрах, що з'явилися в мережі, видно, що злочинець стріляє в жертву, що вже лежить на підлозі, чути голоси розгублених глядачів, які не відразу зрозуміли, що сталося. За повідомленнями, один з пострілів припав в голову.

Увійшов хлопець і вистрілив. Люди тренувалися і не розуміли, що відбувається. А потім злочинець повернувся, вистрілив у тренера ще два рази і втік Учасник трансляції

Усвідомивши те, що трапилося, глядачі спробували з'ясувати адресу тренера, щоб викликати йому допомогу. Медики прибули тільки через сорок хвилин, але було вже пізно. Весь цей час мляве тіло Лоуренса так і лежало перед камерою, а злочинець грабував його будинок.

фітнес-тренера застрелили під час заняття
фітнес-тренера застрелили під час заняття

Зараз правоохоронці розслідують жорстоке вбивство, а користувачі вимагають, щоб нападника швидше знайшли і покарали за всією суворістю закону.