Жінка подає до суду на медика за лікарську недбалість, відсутність інформованої згоди, нанесення побоїв, шахрайство та заподіяння моральної шкоди, пише the Washington Post.

35-річна Морган Хеллквіст з Нью-Йорка, США, подала позов проти свого 70-річного гінеколога Морріса Вортмана, дізнавшись, що вона його біологічна дочка.

Жінка знала, що з'явилася на світ в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ): у 80-х Її мати була пацієнткою Вортмана, який тоді заявив, що використовував для процедури донорську сперму одного зі студентів-медиків.

Одного разу Морган вирішила дізнатися більше про того самого студента, і її чекав ряд шокуючих відкриттів. За допомогою аналізу ДНК вона з'ясувала, що у неї було шість зведених братів і сестер, теж з'явилися на світ за допомогою ЕКЗ.

Жінка ходила до гінеколога не знаючи, що він її батько
Жінка ходила до гінеколога не знаючи, що він її батько

Пізніше їм разом вдалося встановити, що у них є ще одна сестра – дочка Вортмана від першого шлюбу. Всі вони виявилися дітьми гінеколога, який запліднював пацієнток, обманюючи їх і таємно використовуючи свою сперму.

Морган відвідувала Вортмана дев'ять років, довіряючи йому як сімейному лікарю. Одного разу він попросив її зняти маску на прийомі і покликав свою дружину, щоб вона сказала, Чи схожі вони зовні. А потім нібито посміхнувся і вимовив: "Ти дійсно хороша дитина".

Уражена жінка заявила, що ні за що б не стала пацієнткою Вортмана, якби знала, що він її родич.