Вирок Джонсону винесли ще в 1994 році, але привели у виконання тільки днями, відхиливши всі прохання про помилування, пише Lad Bible.

61-річний Ернест Лі Джонсон майже половину життя провів за гратами. У 1994 році він напав на магазин біля свого будинку в Південній Кароліні, США. Він убив трьох людей з особливою жорстокістю і сховав їх тіла в холодильному відсіку.

Потім Джонсон вкрав гроші з каси і витратив їх на наркотики. Його швидко заарештували і засудили до смертної кари.

засуджений до смертної кари
засуджений до смертної кари

Через 27 років вирок все ж привели у виконання. Перед цим злочинцеві дозволили замовити останню вечерю – він вибрав фастфуд з гамбургерами, картоплею фрі і двома молочними коктейлями. А після звернувся до всіх, написавши останні слова, від яких багатьом стало не по собі.

Мені дуже шкода, що я зробив таке. Я люблю всіх своїх друзів і сім'ю. Дякую адвокатам за все, що вони зробили. Я відчував їх любов, ніби був для них рідним. Всім, хто молився за мене, я хочу сказати спасибі. Якщо мене стратять, я знаю, куди потраплю – на небеса. Тому що я попросив його про прощення. Господь любить всіх Ернест Лі Джонсон

останні слова засудженого до смертної кари
останні слова засудженого до смертної кари

Врятувати злочинця від смертної кари намагалися багато організацій і навіть папа Римський — а все через незвичайні обставини Джонсона. Він народився з ФАС-фетальним алкогольним синдромом, який проявляється, якщо мати під час вагітності вживає спиртне.

Це загрожує фізичними і психічними відхиленнями, серед яких є проблеми з контролем гніву і розумова відсталість. Таких людей все життя потрібно супроводжувати соціальним працівникам і медикам. А після того, як в 2008 році Джонсону через пухлину видалили частину мозку, він перетворився на дитину.