Офіцери митної та прикордонної служби США (CBP) в аеропорту затримали 26-річного чоловіка, який ховався і намагався уникнути виявлення у відсіку шасі літака, пише CNN.

За словами Грега Чина, директора зі зв'язків з громадськістю Департаменту авіації Майамі-Дейд, рейс виконувала авіакомпанія American Airlines №1182 з Гватемали.

У заяві American Airlines говориться, що рейс був зустрінутий правоохоронними органами "з міркувань безпеки" після приземлення о 10:06 ранку.

Авіакомпанія заявила, що працює з владою над розслідуванням.

екстремал сховався в шасі літака, щоб пробратися в США
екстремал сховався в шасі літака, щоб пробратися в США

Рятувальна служба Майамі-Дейд підтвердила CNN, що вони доставили чоловіка в місцеву лікарню для медичного огляду.

На відео, яке опубліковано у Instagram аккаунтом @onlyindade, людина в заціпенінні стоїть в тіні крила літака з персоналом аеропорту в світловідбиваючих жилетах, перш ніж він, здається, злегка втратить рівновагу і сідає на землю.

На іншому відео, опублікованому тим же аккаунтом, поруч з чоловіком видно співробітники правоохоронних органів і служби екстреної медичної допомоги, коли йому дають воду та іншу допомогу.

"Люди йдуть на крайній ризик, коли вони намагаються сховатися в замкнутому просторі, такому як літак. Цей інцидент все ще розслідується", – йдеться в заяві CBP.