В одному з інтерв'ю співачка Глюкоза (Наталія Іонова – Ред.) розповіла про те, що її дочку двічі виганяли зі школи за куріння вейпа. Крім того, артистка заговорила про встановлення в школах курилок: "Зі школи їх не випускають. А є діти, які курять! Ну зробіть дітям вже місце для куріння".

У Держдумі РФ взяли до уваги заяву співачки, проте висловилися проти. Там заявили, що встановлення курилок у школах – не найкраща ідея, яка заохочує шкідливі звички.

"У школі слід прищеплювати дітям корисні звички, а не заохочувати шкідливі. І так як школа несе відповідальність за дітей з того моменту, як вони заходять туди, вона має право і обмежувати їх", – заявила перший заступник голови комітету Держдуми РФ з освіти Яна Лантратова.

Депутат додала, що Іонову можна зрозуміти – "вона чудова мати", захищає свою дитину, але не можна забувати, "що куріння шкодить здоров'ю людини, і думка про те, що його потрібно легалізувати в навчальному закладі, суперечить самому призначенню школи".

Крім того, заступник голови комітету Держдуми РФ з охорони здоров'я Олексій Курінний заявив, що курилок в школі не повинно бути, оскільки це подає негативний приклад для дітей.

"Я думаю, це не найкращий спосіб виховання-робити курилки в школах. Це однозначно має бути заборонено, ніякого куріння, ніякої можливості не повинно бути", – підсумував він.