У 12 років у Кайли Мейлер з Портленда, США, на щоці з'явилася мила родимка, яка з часом збільшилася в розмірах і прийняла форму серця.

Дівчина багато років пишалася своєю незвичайною відмітиною. Але одного разу американці належало дізнатися про неї страшну правду.

Коли Кайлі було 27 років, родимка потемніла і втратила колишню форму, пише The Sun. Американка вирішила показатися медикам, які за допомогою біопсії з'ясували, що у пацієнтки агресивна форма меланоми — раку шкіри. Почувши страшний діагноз, дівчина була в шоці.

дівчина з родимкою у формі серця
дівчина з родимкою у формі серця

Коли мені подзвонив дерматолог І сказав, що у мене агресивна форма меланоми, я збиралася йти на роботу в нічну зміну. Я розридалася у ванній і з тих пір весь час боялася померти Кайла Мейлер

Кайлі довелося перенести серйозну операцію, в процесі якої у неї зі щоки видаляли шкіру шар за шаром. Незабаром їй повідомили про позитивний результат хірургічного втручання. З тих пір пройшло три роки, і кожні шість місяців американка проходить обстеження.

В якості запобіжного заходу їй також видалили ще кілька родимок зі спини, обличчя, шиї і правої руки. Переживши таке потрясіння, дівчина всім радить частіше перевіряти підозрілі утворення на шкірі і не нехтувати сонцезахисним кремом.