У Техасі 19-річний хлопець та його 20-річна наречена загинули всього через кілька хвилин після їх весільної церемонії, коли їх машина зіткнулася з вантажівкою, виїжджаючи на шосе.

Читайте нас у Google News!

Юні молодята загинули відразу після весільної церемонії
Юні молодята загинули відразу після весільної церемонії

За словами родичів, 23 серпня, 19-річний Харлі Джо Морган і 20-річна Ріаннон Будро Морган вийшли з будівлі світового суду, де уклали шлюб, і сіли в автомобіль Chevrolet, який вів наречений.

Виїжджаючи на шосе 87, автомобіль молодят зіткнувся з вантажівкою з причепом Ford F-250, який їхав на південь.

Молода пара загинула на місці події. Чоловік за кермом вантажівки не постраждав. Детективи розслідують трагічну аварію, ніяких звинувачень поки не пред’явлено.

«Вони щойно побрались, — сказала Кенния Морган, мама нареченого. — Вони не були одружені й п’яти хвилин. Я бачила, як вмирає моя дитина. На мені була кров мого сина, тому що я з усіх сил намагалася витягти його з машини».

Юні молодята загинули відразу після весільної церемонії
Юні молодята загинули відразу після весільної церемонії

Кенія відчайдушно намагалася врятувати два життя, які всього декількома хвилинами раніше стали одною.

«Я пройшла через найстрашніший кошмар, який буде переслідувати мене до кінця життя. Цей кошмар ніколи не піде. Я буду щоночі бачити, як вантажівка вбила мою дитину».

Кенія закликала всіх пам’ятати про те, наскільки важливо бути поруч зі своїми близькими.

«Ідіть додому та обійміть свої сім’ї. Якщо у вас є діти, обійміть їх. У мене більше немає того єдиного, хто робив мене щасливою. Навіть якщо ви у сварці, помиріться, вибачте свою сім’ю. Тому що ви не знаєте, як швидко ви можете втратити улюблених».