Зірка кримінальних фільмів опинилася в такій же страшній ситуації, що і її героїні, пише CNN Español.

Актриса і модель Таня Мендоса часто знімалася в кримінальних драмах, в результаті вона сама виявилася жертвою вбивць, пов'язаних з наркомафією.

Трагедія сталася в Мексиці. Невідомі розстріляли 42-річну актрису прямо на очах у її сина. Все сталося, коли Таня Мендоса привезла сина на спортивну секцію. У цей момент до неї під'їхали двоє невідомих на мотоциклі і зробили серію пострілів. Після цього злочинці зникли з місця. Актриса померла на місці. Все сталося на очах її неповнолітнього сина. Про подальшу долю хлопчика поки не повідомляється.

За даними місцевої поліції, вбити актрису могли учасники місцевої наркобанди. У 2010 році Таню Мендосу разом з чоловіком і сином викрадали. За деякими даними, зірка перебувала у відносинах з главою наркокартелю Артуро Бельтраном Лейвою. Вона іноді публікувала його знімки в своїх соцмережах і називала його "братиком".

Сам Лейва загинув кілька років тому під час перестрілки з правоохоронними органами.

Таня Мендоса знялася в картині "Королева Півдня" за мотивами твору письменника Артуро Переса Ріверте, де зіграла королеву міжнародної наркомафії.