27-річна Тіффані Стівенс була знайдена мертвою поруч з 3-річною Кейсі-Лі Тейлор і 18-місячною Дарсі Стівенс в січні 2019 року, і суд заслухав, що молоді люди вживали заборонені речовини.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Мама наклала на себе руки коктейлем з наркотиків, включаючи морфін, і двох своїх маленьких дочок через передозування «величезної кількості метадону», тому що була переконана, що вона «привела їх у корумпований світ», як стало відомо слідству.

Коронерський суд Болтона почув, що молоді люди вжили велику кількість наркотиків.

В ході розслідування з'ясувалося, що в організмі трагічної Тіффані був смертельний рівень морфіну. Вона ввела собі ін'єкцію ряду різних ліків, жоден з яких їй не був прописаний.

Тіффані Стівенс
Тіффані Стівенс

У передсмертній записці, знайденій в її будинку з терасою в Болтоні, Ланс, вона написала:»я вирішила вбити нас в інтересах моїх дітей".

В ході дізнання з'ясувалося, що родичі занепокоїлися тим, що вони не могли зв'язатися з нею протягом тижня, і увійшли в будинок через чорний хід.

У заяві фельдшера Кірсті Огден розповіла, як вона знайшла Тіффані і Кейсі-Лі лежачими на матраці на підлозі у вітальні під пуховою ковдрою. Обидва були мертві.

Маленького Дарсі знайшли в баггі біля вхідних дверей. Вона теж була мертва.

Патологоанатом Міністерства внутрішніх справ доктор Філліп Ламб повідомив суду, що сім'я, ймовірно, була мертва близько тижня.

Діти Тіффані
Діти Тіффані

Токсикологічні тести показали, що Дарсі помер від кількості наркотиків, достатнього для смертельного результату для дорослого, в той час як Кейсі-Лі померла також від токсичного впливу наркотиків.

У відповідь на запитання мами Тіффані, Боббі-Джо Стівенса, доктор Ламб заявив, що ліки, які приймали Стівенс і дівчатка, змусили б їх втратити свідомість перед смертю.

Він сказав: "Я не думаю, що були біль або страждання".