Іван Охлобистін і Христина Асмус - давні знайомі і колеги, адже працювали разом ще з часів легендарних "Інтернів". Однак зараз, з огляду на розлучення Христини, їх відносини перейшли межу дружніх.

Зараз вони разом працюють над проектом ТНТ «Золото Геленджика». У сценарії йдеться про те, що Іван Охлобистін - головний герой, який створює на березі моря парк розваг для дорослих. На учасників чекають випробування і призи.

Іван Охлобистін
Іван Охлобистін

Христина Асмус стане партнеркою Охлобистіна в новому проекті телеканалу ТНТ

Іван детальніше розповів про майбутню задумом, і уточнив, що радий працювати в команді з Асмус. Він оцінює її як наполегливого і дуже працьовитого людини. Охлобистін загадково додав, що «є узи, які не можна розірвати», згадавши про роботу з актрисою в «Інтерн».

Кристина Асмус
Кристина Асмус

Відзначимо, в цьому проекті також буде зніматися співак і екс-резидент Comedy Club Тимур Родрігез.

Поки творці шоу не називають дати виходу, однак імовірно це або кінець 2020 року, або початок 2021. Також додамо, що шанувальники подейкують - розлучення з Харламовим пішов їй тільки на користь, адже дівчина стала більш активною в плані зйомок і творчих проектів. Однак і більш розкутою, адже все частіше виставляє у себе в Інстаграм на фото "в чому мати народила".