Брендон Блейк мав статуру професійного спортсмена у віці всього восьми років, і йому вдалося залишатися в бездоганній формі, поки він займається бойовими мистецтвами.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Восьмирічний хлопчик, якого колись називали "найсильнішим хлопчиком у світі", виглядає зовсім інакше, ніж 16-річний хлопець.

Брендон Блейк з Килдэра, Ірландія, мав статуру професійного спортсмена у віці восьми років, за що отримав прізвисько «Арнольд Шварц-кусак» в честь культового актора і силача Арнольда Шварценеггера.

Підлітку вдалося зберегти бездоганну форму, і тепер він робить кар'єру в бойових мистецтвах.

Згідно з його Instagram, Брендон є дворазовим чемпіоном Європи з бразильського джиу-джитсу, чемпіоном Ірландії зі змішаних єдиноборств 2021 року, а також чемпіоном Ірландії з боротьби.

Хлопчик-силач
Хлопчик-силач

Аккаунт 16-річного хлопця заповнений повідомленнями про медалі і трофеї з його численних перемог в бойових мистецтвах, а також фотографіями його участі в інтенсивних режимах тренувань.

Він став онлайн-феноменом після того, як зірка фітнесу Френк Медрано поділився фотографією тодішнього восьмирічного хлопчика на Facebook.

Медрано написав: "Зайшов в Instagram цього маленького хлопця і широко посміхнувся. Здорово впливати на таке молоде покоління, і я сподіваюся, що він живе щасливим і здоровим життям".

У той час Брендон сказав, що його улюбленим видом спорту була гімнастика, і він сподівався одного разу виграти золоту медаль на Олімпійських іграх.

Хлопчик-силач і Конор
Хлопчик-силач і Конор

Він сказав: "Я хочу мати можливість робити все те, що може робити Френк, і я також хочу бути дуже сильним".

Батько Брендона, 32-річний Марк, колишній напівпрофесійний футболіст, сказав: "Брендон був просто в захваті, що його помітив його герой. Не те щоб йому це було потрібно, але це мотивувало його ще більше».