Статуя корінних народів була розбита після того, як її відкрили в знак вітання 20222 року в Перу, але, незважаючи на пошкоджений орган, люди все ще хочуть робити з ним селфі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Статуя висотою 10 футів, відома як "уако", була відкрита в районі Моче в західній перуанській провінції Трухільо в ознаменування Нового року.

З моменту побудови фалічна фігура різко зросла в популярності і стала малоймовірною туристичною визначною пам'яткою, люди стікаються, щоб зробити з нею селфі.

"Приходять сім'ї, вони сміються, Ви отримуєте посмішку від сімейної групи, окремої людини, подруги в цій кризі, який приніс нам стільки печалі", — прокоментував мер округу Сесар Артуро Фернандес.

Статуя - "уако"
Статуя - "уако"

Але не всі, схоже, були вражені чоловіком з величезним органом, оскільки мер розповів, що статуя сильно постраждала після демонстрації.

Він розповів, що троє людей в капюшонах, озброєних ножами, намагалися зруйнувати статую і погрожували вбити охоронця, який знаходився на місці.

"Уако" - це перуанський термін, що позначає глиняний посуд корінних народів Америки, яку часто можна знайти в стародавніх похованнях і храмах.

Статуя висотою три метри була подарована місцевим художником з пластику, який хотів внести в цей район щось культурне.

Статуя - "уако"
Статуя - "уако"

Раніше, говорячи про те, як формувалася фігура, Фернандес сказав: "Ми завжди просували два типи хуако: бюсти хуако і еротичні. У нашій культурі це не еротика, а віра в Бога. Крім того, сексуальність повинна розглядатися як щось нормальне і природне. Це уособлює достаток ... родючість ... і перш за все тому, що в ці часи нам потрібно достаток у всіх сенсах, в здоров'я, економіці, світі і любові. Ось чому ми були натхненні зробити цю (статую) такою, якою вона є".