Згідно з даними, проаналізованими статистиками Канади, крайня межа тривалості життя людини може досягати 180 років, в той час як поточний рекорд становить 122 роки.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Вчені стверджують, що до 2100 року люди можуть дожити до 180 років.

Лео Бельзіле, доцент HEC Montreal в Канаді, припустив, що до кінця століття може бути побитий рекорд найстарішої людини.

Поточний рекорд належить Жанні Кальман, француженці, яка дожила до 122 років до своєї смерті в 1997 році, в той час як в даний час підтверджено, що більше дюжини чоловік старше 110 років.

Професор Белзіл попередив, що деякі дані не вказують на те, що існує верхня межа тривалості життя людини.

Бабуся
Бабуся

Він попередив, що все більше людей, що розсовують нинішні межі тривалості життя, матимуть величезні наслідки для суспільства, такі як значне збільшення медичних рахунків, оскільки люди страждають від хвороб, викликаних глибокою старістю.

Аналогічним чином, соціальна допомога, пенсійне забезпечення та інші програми соціального забезпечення також можуть зіткнутися з серйозною кризою, оскільки більше людей, ніж будь-коли, покладаються на них при меншій кількості платників податків.

Професор Ейлін Кріммінс, експерт з очікуваної тривалості життя з Університету Південної Каліфорнії, сказала: "У вас будуть неймовірні медичні рахунки. Якщо вам доведеться робити серйозні втручання, щоб зберегти їх живими і здоровими, це буде неймовірно витратно, щоб замінити всі їхні коліна, всі їхні стегна, їх рогівки, їх серцеві клапани. Ймовірно, ми можемо це зробити, це все одно, що тримати стару машину в робочому стані. Але, врешті-решт, він помре".

Бабуся
Бабуся

У міжнародній базі даних про довголіття, яка відстежує людей, які дожили як мінімум до 110 років, говориться, що ризик смерті неухильно зростає з 50 років, але сповільнюється у віці 80 років і може навіть вирівнятися до 110 років, при цьому шанси померти в наступному році досягають 50%.