Минулого тижня Дороті Недд виповнилося 106 років, секрет її неймовірно довгого життя, мабуть, в тому, щоб щонеділі ходити до церкви і їсти Біг-Мак по дорозі додому.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

106-річна прапрабабуся зобов'язана своїм довгим життям двом речам: її непохитна релігійна віра і регулярна поставка БІГ-маків Mcdonald's.

Дороті Недд з Південної Філадельфії в Пенсільванії в п'ятницю виповнилося 106 років.

Вона все ще в прекрасній формі, хоча в ці дні з Дороті живе внучка Зулема, щоб вона стежила за речами.

Зулема сказав журналістам, що християнство і Макдональдс довгий час були опорою життя Дороті.

Біг-мак
Біг-мак

"Бабуся завжди водила мене до церкви", - сказала Зулема журналістам. "А потім після церкви ми іноді ходили в Макдональдс, і моя бабуся купувала Біг Мак. Вона купувала БІГ Маки довгий час".

Дороті завжди подобалося, коли її сім'я була поруч з нею, з дев'ятьма правнуками, але, на жаль, вона не могла бачити їх так багато за останні пару років.

"Наша сім'я приходила кожну п'ятницю, поки не вибухнула пандемія, - говорить Зулема. - Ми більше цим не займаємося, так що це просто FaceTime".

Тим не менш, Дороті все ще живе своїм найкращим життям. "Я відчуваю себе добре", - сказала Дороті FOX 29 News, сказавши, що єдине, чого вона хотіла на свій день народження, - це трохи більше "солодкого життя".

Дороті
Дороті

Здається, трохи з того, що Вам подобається, є ключем до довгого життя. У 2021 році 105-річна Люсія ДеКлерк розповіла New York Times, що її секрет — родзинки, просочений джином.

Лючія сказала, що більшу частину свого життя щоранку з'їдала дев'ять просочених джином золотих родзинок.

"Наповніть банку", - пояснила вона. "Дев'ять родзинок в день після того, як він постоїть дев'ять днів". Вона додала, що вона зберігала свої зуби здоровими, чистивши їх питною содою кожен день, і їй було 99 років, коли їй знадобилася перша пломба.