Мати-одиночка Карлі Бреслін всього за кілька місяців зіткнулася з низкою жахливих проблем, включаючи звільнення і бездомність, і тепер збирає гроші, щоб покрити свої витрати.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Мама розповіла, як її звільнили, почалися пологи і за кілька місяців затопило квартиру.

Матері-одиночці Карлі Бреслін повідомили про її звільнення після того, як вона пропрацювала в одній компанії 20 років, а потім, сім місяців потому, її квартиру затопило через проливні дощі, в результаті чого вона і п'ятеро її дітей залишилися без даху над головою.

І поки вони чекали переселення, їх стара квартира загорілася напередодні Різдва, знищивши те небагато, що у них залишилося, разом з подарунками.

Сторінка GoFundMe, що допомагає оплатити ремонт будинку, на даний момент зібрала 1623 фунта стерлінгів із загальної суми в 5000 фунтів стерлінгів.

Пожежа
Пожежа

Бреслін, колишній арт-директор Tony and Guy, сказала: "Я не можу передати вам, наскільки я була напружена - сталося занадто багато всього, що я не можу у всьому цьому розібратися, це було просто жахливо. У липні у нас були раптові повені, і, мабуть, було багато дощу, який просто накопичувався на даху. Він почав стікати по одному з світильників, і знадобилося близько трьох тижнів, щоб він злився звідусіль. Інспектори сказали нам, що жити там більше небезпечно, тому Рада розмістила нас в готелі, і спочатку я подумала: "Боже мій, я не можу так жити, у мене є діти, про яких потрібно піклуватися"".

Сім'я живе в двох кімнатах в готелі в Анхелі, всього в милі від їх сімейного будинку.

Її мама Трейсі сказала, що у сім'ї був уже складний час, особливо напередодні Різдва.

Сім'я
Сім'я

Міс Бреслін додала: "Оскільки мої діти все ще вірять в Санту, я вирішила заховати їх подарунки в квартирі, тому що хотіла, щоб вони були здивовані і добре провели день. Подарунки згоріли у вогні, а ті, що вдалося врятувати, пахли димом і були покриті чорною кіптявою".

Нагадаємо, що жінка розповіла, як її собака їла прозору плоть на пляжі.