Останній такий інцидент, про який повідомлялося в країні, пов'язаний з чоловіком, обезголовленим злочинцями, які планували продати його клієнту в Малі. Кажуть, що потенційний покупець зник ще до завершення страшної угоди, пише South Africa.

BBC повідомляє, що після того, як клієнт втік, вони кинули голову в місті Муандіва, і тепер місцева поліція розслідує цю жахливу справу.

Немає ніяких вказівок на те, звідки саме віра в те, що голови лисих чоловіків містять золото, але вона виникла в декількох районах Мозамбіку. Ще в 2017 році BBC вперше повідомила про похмурі ритуальні вбивства.

У центральному районі Міланжа поліція попередила про зростання числа таких вбивств після того, як щонайменше п'ятеро чоловіків були жорстоко вбиті через їх частини тіла.

Лиса голова
Лиса голова

"Вважається, що голова Лисої людини набита золотом", – сказав виданню Афонсу Діас, командувач з Центральної мозамбікської провінції Замбезія.

Поліція підозрює, що повір'я було створено місцевими знахарями, щоб змусити своїх клієнтів приносити їм людські голови за їх власними мотивами.

"Їх мотив виникає з забобонів і культури – місцева спільнота вважає лисих багатими" Афонсу Діаш, начальник поліції Мозамбіку

На жаль, в ритуальних вбивствах, пов'язаних з частинами тіла, немає нічого нового на континенті. У ряді регіонів деяких країн, включаючи Південну Африку, Танзанію, Нігерію та Уганду, існують тривожні уявлення про придбання частин тіла. У Танзанії та Уганді переслідуються люди з альбінізмом.