Даррен Пілкінгтон був названий небезпечним для суспільства батьками Карлі Фейрхерст, якій було 19 років, коли вона померла після серії побиттів, а він був поміщений у в'язницю в 2006 році.

Вбивця, який відбуває другий тюремний термін, переводиться у відкриту в'язницю перед можливим звільненням – до великого жаху сім'ї однієї жертви.

Даррен Пілкінгтон був названий небезпечним для суспільства батьками Карлі Фейрхерст, якій було 19 років, коли вона померла після низки побоїв.

39-річний Пілкінгтон скинув її зі сходів і залишив на кілька годин, перш ніж зателефонувати в екстрені служби.

Жінка благає не дати вбивці її дочки вийти достроково
Жінка благає не дати вбивці її дочки вийти достроково

Вона померла на руках своєї розбитої від горя матері Шейли, яка сказала Sunday People: "Він становить небезпеку для суспільства. Нам сказали, що єдиний спосіб, після якого він ніколи не буде звільнений, — це якщо він вб'є третю людину. Наскільки це безглуздо?"

39-річний Пілкінгтон був ув'язнений за ненавмисне вбивство в 2006 році. Це була його друга судимість за ненавмисне вбивство - він убив друга в бійці в пабі в 2001 році.

За останнє десятиліття його чотири рази відпускали на свободу, але кожен раз повертали назад після того, як він порушував правила, вживав алкоголь і наркотики.

Тепер батьки Карлі вимагають скасувати рішення – схвалене, але ще не оголошене – перевести його у в'язницю відкритого типу, проклавши шлях до його можливого звільнення.

Шейла, 65 років, сказала: "Пілкінгтон завжди буде становити небезпеку для жінок і всіх інших. Скільки шансів у нього є? Третій родині доводиться страждати, через що ми пройшли, щоб він ніколи не вийшов на свободу. Міністр юстиції вже схвалив його переведення у в'язницю відкритого типу, але тепер ми хочемо, щоб вони зупинили його, якщо зможуть. Кожен момент, коли він живе і дихає, означає, що ми відбуваємо довічне ув'язнення. Поки він живий, Він ніколи не зміниться. Він завжди був хуліганом, небезпечним для суспільства".

Пілкінгтону було 15 років, коли його посадили у в'язницю за побиття до смерті 30-річного Пола Акістера під час бійки біля пабу в Вігані, Британія.