Компанія Tesla щонайменше три місяці буде продовжувати виплачувати зарплати тим своїм працівникам, які вирішать повернутись в Україну, щоб захищати свою домівку.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на офіційний лист компанії своїм співробіникам.

"Для будь-яких співробітників Tesla, які є громадянами України, і яких попросили повернутися в Україну для проходження військової служби в запасі, ми зберігатимемо їх роботу та заробітну плату протягом 3 місяців", - сказано в листі.

Також керівництво компанії повідомило про інші кроки, які зробила компанія для підтримки України.

Так, Tesla відкрила безкоштовні заправки на станціях, на кордонах з Україною, щоб підтримати тих, хто постраждав від нещодавнього вторгнення. Через кілька годин після впровадження Tesla надіслала місцевим власникам електронну пошту, повідомивши, що кілька станцій Supercharger поблизу України можуть безкоштовно використовуватися електромобілями Tesla та іншими електромобілями. Хоча Tesla офіційно не працює в Україні, будь-який із приблизно 5000 власників Tesla в країні може отримати доступ до безкоштовного зарядження на окремих станціях у Польщі, Угорщині, Словаччині.

У листі співробітників Tesla також похвалили за те, що вони допомогли SpaceX, аерокосмічній компанії, яку також очолює генеральний директор Tesla Ілон Маск, запровадити в Україну свій супутниковий Інтернет-сервіс Starlink.