Молодий чоловік з провінції Цзянсу на сході Китаю майже все життя мучився від нездужання. Але кожен раз, коли він приходив до лікаря, йому говорили, що ніяких проблем немає. З'ясувалося, що лікарі не праві, тільки через 17 років.

Чоловік жив з паразитом у мозку 17 років
Чоловік жив з паразитом у мозку 17 років

23-річний китаєць на ім'я Чен з шести років страждав від регулярного оніміння кінцівок, нудоти і головного болю. Спочатку всі були впевнені, що винні гени - у його батьків теж були проблеми з рухливістю суглобів. Тому хлопчика навіть не водили до лікарів. Але, коли в 2015-му він втратив чутливість верхньої частини тіла, звернутися до лікарів було просто необхідно.

Я не відчував рук і не міг ними ворушити. Я не відчував верхню половину тіла і дуже злякався Чен

Чоловік жив з паразитом у мозку 17 років
Чоловік жив з паразитом у мозку 17 років

17-річний хлопець звернувся до фахівців, але поставив їх в глухий кут. Спочатку вони думали, що це інфекція, яка виникла через вживання погано приготованого м'яса. Але варто було зробити комп'ютерну томографію, як стало ясно: ні їжа, ні генетика нічого спільного з його станом не мають. У мозку Чена знайшли довгого паразита, який і викликав рідкісну хворобу парганоз Mansoni. Черв'як "з'їдав" мозок китайця, що впливало і на його моторику, і на інтелект.

Зрозуміти, яким чином паразит потрапив в мозок хлопця, через довгі роки вже складно. Прооперувати Чена вдалося лише нещодавно, влітку 2020 року. За час, проведений у китайця в мозку, черв'як виріс до 12 сантиметрів. Зараз, коли китайця нарешті позбавили від "мешканця", він отримав шанс на нормальне життя, пише Unilad.