З 7 жовтня 2023 року Ізраїль трясуть вибухи, які завдають терористи з угрупування "ХАМАС".

Більше того, ці злочинці увірвалися в мирні міста, вбиваючи мирних жителів (у тому числі і іноземців), обезголовили десятки немовлят, закидали гранатами укриття, де ховалися мирні жителі... Загалом чинили так само жорстоко, як і росіяни, коли окупували території України. Звичайно, Ізраїль не став миритися з нападом і оголосив операцію з повного знищення терористів з ХАМАСу.

Ізраїль після атаки ХАМАС
Ізраїль після атаки ХАМАС

Наразі ізраїльські військові контролюють 100% своєї території і тому переходять до другого кроку. Наразі вони переходять до повноцінного наступу, про це повідомляє Times of Israel з посиланням на міністра оборони.

"Я зняв усі обмеження, ми відновили контроль над територією та переходимо до повномасштабного наступу. ХАМАС хотів змін у секторі Газа, і він зміниться на 180 градусів порівняно з тим, що думали терористи. Вони пошкодують про цей момент. Газа ніколи не повернеться до цього. тому, що було раніше. Хто б не прийшов обезголовлювати, вбивати жінок, людей, які пережили Голокост, ми знищимо його всією нашою силою і без компромісів”.

Тим часом The Wall Street Journal із посиланням на Пентагон пише, що США можуть направити другий авіаносець до Ізраїлю.

Удар Ізраїлю по сектору Газа
Удар Ізраїлю по сектору Газа

Варто зазначити, що стала відома доля дівчини з Німеччини, яку з вивернутими ногами закинули до позашляховика терористи. Мама повідомила, що Шані Лук швидше за нього жива і перебуває в лікарні в Газі.

"Ми отримали інформацію, що Шані жива, але отримала тяжку травму голови і перебуває у критичному стані. Кожна хвилина важлива" , - сказала Рікарда у ролику, опублікованому виданням Tagesschau.

Bild уточнює, що про стан Шані родичі дізналися від "палестинських джерел". Підтверджень цієї інформації немає. У своєму зверненні Рікарда закликає владу Німеччини зробити все можливе для термінової евакуації доньки із сектору Газа.

Шані Лук, фото соцмереж
Шані Лук, фото соцмереж

Шані Лук, фото соцмереж
Шані Лук, фото соцмереж

Нагадаємо про атаку на Ізраїль та загибель українців: у Зеленського розповіли, як і навіщо росія підготувала терористів.