Нещодавно до інформаційного простору просочилася інформація про те, що світові лідери нібито тиснуть на Володимира Зеленського з мирними переговорами з росією.

Це відбувається нібито через те, що ситуація у війні патова і жодна зі сторін не перевершує на даний момент. Володимир Зеленський поспішив це спростувати, сказавши, що ситуації у війні бували й гірші, а щодо переговорів ніхто і ніколи на нього не тиснув.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента

Натомість активізувався і Литва. Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс застеріг від будь-яких мирних угод із Росією. Про це він написав у соцмережі Х (колишній Twitter).

Литовський чиновник підкреслив, що будь-яке перемир'я лише дасть РФ час переозброїтися. Ландсбергіс переконаний, що потрібно покласти край багатовіковій імперській агресії Кремля.

За словами глави литовського МЗС, якщо не покласти край агресії РФ, воювати з росіянами доведеться і нашим дітям.

"Ми небезпечно близькі до того, щоб втратити можливість покінчити з багатовіковою імперською агресією Кремля і забезпечити майбутнє кількох континентів. Наші діти проклинатимуть нас в окопах, які ми риємо для них", – наголосив він .

Пост міністра закордонних справ Литви Габрієлюс Ландсбергіс
Пост міністра закордонних справ Литви Габрієлюс Ландсбергіс

Нагадаємо, що Кім Чен Ин розповів про початокТретьої світової війни: Ердоган вже готує грунт.

Раніше ми повідомляли, що викрадену терористами Шані Лук знайшли ізраїльські військові: вони побачили те, що шокувало їх.