Юлії Сторожук із Південної Флориди пред'явлені звинувачення після того, як її спіймали, коли вона били свого маленького сина, у тому числі підняла його на руки і кинула на землю.

Згідно зі звітом поліції, 29-річній українці з Санні-Айлс-Біч висунуто звинувачення у двох кримінальних злочинах, пов'язаних із жорстоким поводженням з дітьми. Мати утримувалась під заставою в 5000 доларів.

Про це повідомляє CBS News.

Юлія Сторожук, фото із вільних джерел
Юлія Сторожук, фото із вільних джерел

Про побиття дитини стало відомо 1 листопада. Поліція одразу взяла 29-річну Юлію Сторожук під варту. Жінку звинуватили у жорстокому поводженні із сином.

"У нас є одне відео, де вона штовхає дитину на землю і жорстоко б'є її ногами. За її словами, вона зробила це тому, що дитина не слухала, і дитина, очевидно, хотіла піти на ігровий майданчик, а вона сказала йому "ні", - заявила прес-секретар поліції Санні -Айлз-Біч сержант Мелісса Порро.

Вона також зазначила, що сусіди, які повідомили про побиття дитини, ймовірно, врятували її життя. За словами поліції, на відео видно, як жінка двічі вдарила дитину ногою, штовхнула в груди, тоді кинула сина на землю і не давала йому підвестися.

Журналісти навіть відмовилися показувати кадри цього у прямому ефірі, оскільки вони надто жорстокі.

Юлія Сторожук, кадр з відео
Юлія Сторожук, кадр з відео

Сторожук заявила правоохоронцям, що штовхнула сина, тому що він наполягав на тому, щоби піти на дитячий майданчик, був "важким" і "не слухав її". Вона запевнила, що це був "єдиний випадок", коли вона дозволила собі таке.

Раніше жінка працювала стюардесою та втекла від війни в Україні в США рік тому. Також вона додала, що батьки мають просити допомоги, коли відчувають, що самостійно не впораються з емоціями.

Сторожук вийшла із СІЗО 2 листопада ввечері, заплативши заставу у 5 тис. доларів. Журналістам вона заявила, що любить сина та хоче його повернути.

Нагадаємо, що дорослі поляки накинулися на 5-річну українку з мамою та закидали банками: "Вона др*нь".

Раніше ми повідомляли, що в мережі з'явилися перші реальні докази існування снігової людини: пер у гори перед поїздом.