У серпні весь світ шоу-бізнесу був вражений новиною про смерть виконавиці всіма улюбленого хіта «Ягода-малина». Рідні вирішили її кремувати, а в підсумку прах Валентини Легкоступова просто викинули на смітник.

Валентина Легкоступова з чоловіком
Валентина Легкоступова з чоловіком

Всього лише за місяць до смерті 54-річна героїня статті втретє вийшла заміж і будувала грандіозні плани на майбутнє. Однак їм не судилося збутися, адже її життя обірвалося надто несподівано. Громадськість впевнена - у всьому винен новоспечений чоловік артистки Юрій Фірсов.

За словами дочки Валентини Анетта, після весілля вона довгий час не могла зв'язатися з матір'ю, тому без попередження поїхала до неї додому.

Там вона застала неабияк підпилих молодят і тоді ж побачила на тілі у зірки множинні гематоми. Легкоступова при цьому не змогла пояснити їх походження, оскільки нічого не пам'ятала. Вже пізніше стало відомо, що співачка сильно вдарилася головою, коли впав у ванній.

Алла Пугачова та Валентина Легкоступова
Алла Пугачова та Валентина Легкоступова

У слідства є дві версії події - нещасний випадок або домашнє насильство. Проте дочка знаменитості звинувачує Фірсова, адже якби він відразу все розповів, то вони вчасно звернулися б до лікаря і маму можна було б врятувати.

Після церемонії прощання Валентину кремували і якщо в день похорону було невідомо, як саме рідні збираються вчинити з її прахом, то вчора знайомий її дітей заявив, що він виявився на смітнику. Про це повідомив портал POPCAKE.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Як розповів інсайдер, Анетта і Матвій (син співачки) були зайняті іншими "важливими справами", нападаючи зі звинуваченнями на вдівця Юрія. Співробітники крематорію тим часом прочекали цілих два тижні, нікого не дочекалися викинули урну Легкоступової. В результаті покійна зірка залишилася без місця поховання.

Її родичі поки не дали жодних коментарів з цього приводу, так що продовжуємо стежити за ситуацією далі.