Адвокат легенди бокса Майка Тайсона запевнив, що «ніяких потрясінь не буде», коли Мелвін Таунсенд намагався подати до суду на його клієнта за сварку на рейсі JetBlue минулого року.

Як повідомляє Daily Mail, Таунсенд вимагав відшкодування збитків у розмірі 450 000 доларів США після того, як 20 квітня 2022 року з'явився відеозапис того, як його побиває колишній чемпіон світу у важкій вазі.

Майк Тайсон. Фото: скріншот відео.
Майк Тайсон. Фото: скріншот відео.

Таунсенд двічі відсидів у в'язниці і був описаний як "злочинний шахрай". Було помічено, як він переслідував Тайсона з ряду позаду, перш ніж врешті-решт підштовхнув 57-річного хлопця до межі його можливостей.

Знаменитий адвокат Алекс Спіро, який захищає Тайсона, отримав листа від представника Таунсенда Джейка Джондла з докладним описом їхніх умов. У ньому йшлося: "Якщо ми не зможемо дійти згоди, ми продовжимо готувати справу пана Таунсенда до подання позову".

Проте, команда Тайсона швидко відповіла, заявивши про свою впевненість у цьому питанні, що може вказувати на те, що справу справді буде передано до суду. Стверджується, що Таунсенд, якому на момент інциденту було 36 років, кинув у Тайсона пляшку з водою перед тим, як боєць-ветеран завдав серії ударів.

"Я отримав лист про вимагання, пов'язаний з переслідуванням Майка з боку якогось призвідника рік тому та його наслідками, — сказав Спіро у відповідь на повідомлення Джондла. - Виплати за здирництво не буде".

Мелвін Таунсенд, фото6 Департамент виправних установ Флориди
Мелвін Таунсенд, фото6 Департамент виправних установ Флориди

У листі Джондла стверджувалося, що його клієнт і Тайсон спочатку вели дружню бесіду, розповідаючи про участь зірки на пенсії в індустрії марихуани і психоделічних грибів. . Таунсенд заперечує, що коли-небудь кидав пляшку з водою в "Залізного Майка".

Обвинувач також перераховує ряд медичних скарг, які він отримав в результаті інциденту, в тому числі "біль в голові та шиї, втрата свідомості, струс мозку, забій голови, нудота, головний біль, депресію, проблеми з пам'яттю, проблеми зі сном, розлади настрою, запаморочення та погіршення зору".