Поліцейські швидко встановили особу зловмисника. Ним виявився колишній директор фонду для дітей-сиріт, і в момент злочину він уже сидів у в'язниці.

Читайте нас у Google News!

Чиновник вкрав гроші на лікування хворого на рак хлопчика
Чиновник вкрав гроші на лікування хворого на рак хлопчика

У Північній Осетії шахрай вкрав 500 тисяч рублів, які були зібрані на лікування хворого на рак крові Алі Б., 9-річний хлопчик не дочекався допомоги і помер. Про це мати хлопчика розповіла в інтерв'ю "Комсомольской правде".

- Алі, самий сильний і сміливий хлопчик! Він завжди вірив і стверджував, що переможе, що зможе! Але сьогодні в 2:00 ночі нашого тигреня - Алі не стало. Він відправився в кращий світ! Він чекав сім місяців. Ми не встигли, але він допоможе встигнути іншим діткам, - написали батьки в офіційній групі зі збору коштів в "Інстаграме".

У рідних майже не залишилося часу на збір коштів на лікування. Рік тому у хлопчика стався рецидив з метастазами, і допомогти йому могли в США. Вартість терапії оцінили в 54 мільйони рублів. Зібрати вдалося лише 7,5 мільйона. Матері Алі Ларисі подзвонила людина, яка пообіцяв повністю покрити решту суми.

Жінка назвала номера карт, а після цього чоловік сказав, що переклад нібито завис, і попросив продиктувати йому код з СМС-повідомлення. Довірлива мама навіть подумати не могла, що її намагається обдурити благодійник. Але з рахунку в одну мить пропало 500 тисяч рублів.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Поліцейським швидко вдалося встановити зловмисника. Ним виявився колишній чиновник, більш того, екс-директор обласного фонду дітей-сиріт. У момент скоєння крадіжки він уже перебував у в'язниці, а його спільники перевели в готівку кошти в Оренбурзькій області. Тепер злочинцям загрожує до шести років позбавлення волі, розслідування триває.

Правоохоронці повернули гроші на рахунок хворої дитини, але, незважаючи на оперативно проведені заходи, врятувати малюка не вдалося. Зібраної суми все одно не вистачило на лікування. У ніч на 6 червня Алі помер, хоча до останнього боровся зі страшною недугою. Засоби, які вдалося зібрати на його лікування, батьки переведуть до фонду допомоги дітям з онкологічними захворюваннями.