Батькам довелося двічі отримати звістку про смерть дочки.

Вагітну жінку на ім'я Лаліта доставили в медичний центр в місті Гогунда, штат Раджастхан, Індія. Там вона відразу народила дівчинку, але щасливу сім'ю чекала страшна новина.

Читайте нас у Google News!

індійська родина
індійська родина

За словами свекрухи Лаліти, нічна медсестра, яка приймала пологи, сказала, що малятко померло. Вона накрила дитину поліетиленовим пакетом і передала батькам.

Шокована сім'я забрала тіло дівчинки, щоб поховати. Але, коли батько новонародженої і ще один родич рили могилу, вони раптово почули плач немовляти. Дитина був жива, і їїнегайно доставили назад в медцентр, пише Udaipur Kiran. Маленьку вирішено було переправити в районну лікарню, але швидка їхала півтори години. За цей час стан дівчинки погіршився і вона померла.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Сім'я померлої звинуватила співробітників медцентру в халатності. Однак, за словами самої медсестри, вона не оголошувала дитину мертвою.

Медпрацівниця нібито залишила новонароджену матері і пішла здавати зміну. А родичі вирішили, що дитина померла, бо та не плакала.

Дівчинка народилася недоношеною, в такому випадку діти дійсно можуть починати плакати не відразу. Було розпочато внутрішнє розслідування.