Хлопець з Ломбока, Індонезія, виявив, що його кохана - насправді чоловік. Правда, було вже пізно - він зробив це відкриття вже після весілля.

Читайте нас у Google News!

31-річний Мух познайомився з "дівчиною" на ім'я Міта в соцмережах. Вони кілька місяців спілкувалися один з одним. Чоловік був упевнений, що нарешті зустрів рідну душу. Так жодного разу і не зустрівшись в реальному житті, хлопець запропонував красуні з фотографій вийти за нього і отримав згоду. Церемонія була призначена на 2 червня.

Чоловік побіг в поліцію після першої брачної ночі
Чоловік побіг в поліцію після першої брачної ночі

У призначений термін наречена приїхала, одягнена в нікаб, що закриває все її тіло, крім очей. Наречений, боячись уславитися неповажних, так і не попросив про можливість побачити обличчя своєї обраниці. Про це він ще пошкодує.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

Після офіційної церемонії Мух вже було смакував першу шлюбну ніч, але Міта його ентузіазму не розділяла. Хлопець подумав, що дівчина просто налякана, і вирішив почекати. На наступну ніч Мух знову заговорив зі своєю новоспеченої дружиною з приводу подружніх обов'язків - і вдруге отримав відмову. На цей раз Міта попросила розлучення і тут же покинула будинок.

Чоловік побіг в поліцію після першої брачної ночі
Чоловік побіг в поліцію після першої брачної ночі

Убитий горем чоловік вирішив навідатися до своєї дружини, щоб попросити її повернутися. Коли хлопець шукав її адресу, він зауважив одну дуже дивну особливість. Будинок Міти був зареєстрований на чоловіка на ім'я Міт. Перевіривши, Мух підтвердив свої страшні припущення. Його любов дійсно виявилася переодягненим хлопцем, пише Kompas. Після такого відкриття індонезієць вирішив, що розлучення в такому випадку буде далеко не найгіршим результатом, але про всяк випадок звернувся в поліцію.