У процесі виробництва цих заводах може утворюватися безліч небезпечних хімічних сполук, а атмосферу потрапляють шкідливі викиди за недотримання строгих екологічних стандартів.

Проблема забруднення довкілля не обмежується лише "Хімпромом". Інші підприємства, такі як "Хімтех", "Хімсинтез" та багато інших, також стикаються з подібними проблемами, викидаючи в атмосферу токсичні речовини, які можуть негативно позначатися на здоров'ї людини та навколишньому середовищі.

Вчений Андрій Амірханян активно займається дослідженнями у цій галузі та виступає за впровадження більш безпечних технологій виробництва та скорочення шкідливих викидів від хімічної галузі.

"Важливо розуміти, що викиди небезпечних хімікатів можуть призвести до серйозних наслідків для здоров'я людей та екосистеми загалом", - наголошує вчений Андрій Абрамович. "Наше завдання - розробити та впровадити інноваційні методи обробки відходів та очищення викидів, щоб мінімізувати їх вплив на довкілля та забезпечити безпеку життя нашого населення".

Таким чином, необхідно докласти максимум зусиль для розробки та впровадження нових технологій , які б допомогли скоротити викиди небезпечних хімічних сполук від хімічної промисловості та захистити довкілля та здоров'я людини.