Іван Яковина зазначив в статті, опублікованій виданням «Новий час», що історія шамана Габишева, який йшов з Якутії до Москви для того, щоб вигнати Володимира Путіна, починає обростати новими збігами.

Політичний оглядач нагадав, що в липні цього року шамана випустили з лікарні, і в Хабаровську відразу ж почалися масові протести.

шаман Габишев
шаман Габишев

Через місяць після звільнення шамана Путін все-таки прийняв рішення прибрати Олексія Навального. Але тут все зірвалося, і опозиціонер вижив. Більш того - в його особі президент РФ отримав осінь серйозного ворога.

При цьому Захід на повному серйозі підозрює Путіна в організації умисного вбивства. Євросоюз, нарешті, зрозумів, з ким має справу, і готує пакет санкцій, а Німеччина витончено відмовилася від будівництва «Північного потоку-2».

шаман Габишев
шаман Габишев

Нічого не вийшло і з анексією Білорусі. Планувалося, що на 14-вересня Олександр Лукашенко повністю придушить протести, і приїде до Путіна як легітимний глава держави. Однак замість цього весь світ побачив на прийомі у президента РФ дешеву повію. Укладати якісь серйозні домовленості з таким персонажем просто недоцільно. Тепер зрозуміло, чому в Кремлі так бояться шамана Габишева - адже справи у Путіна йдуть все гірше.