Всі органи новонародженого функціонують нормально, зараз недоношеної дитину виходжують в реанімації.

У М'янмі народилася дитина з двома головами, про це повідомляє видання Myanmar Times з посиланням на керівника лікарні в Нейпьідо У Тун Тун.

- Здоров'я новонародженого хороше, за винятком зайвої голови. Я вперше бачу двоголового дитини. Оскільки малюк незвичайний, я вирішив, що йому потрібен особливий догляд, і наказав перевести його в столичну дитячу лікарню , - зазначив головлікар.

На світ з'явився дивний двоголовий хлопчик
На світ з'явився дивний двоголовий хлопчик

Породілля, 29-річна Санда Мьин, надійшла до медичного закладу з переймами на восьмому місяці вагітності. Їй треба було кесарів розтин, оскільки одна з голів не змогла пройти родові шляхи самостійно. Малюк став другою дитиною в сім'ї.

Хлопчик важить 2,5 кілограма, у нього один набір органів, всі вони функціонують нормально. Зараз малюк перебуває в реанімації.

Раніше в Колумбії народилася дівчинка з сіамським "близнюком-паразитом" всередині.

У колумбійському місті Барранкілья жінка народила дівчинку, всередині якої був її близнюк. Про це повідомляє видання La Nacion.

Повідомляється, що під час одного з УЗД всередині семимісячного плода лікарі виявили масу тканин з власної пуповиною і навколоплідної рідиною. Така аномалія носить назву fetus in fetu - ембріон в ембріоні.

На 37-му тижні вагітності лікарі провели кесарів розтин. За словами хірургів, чекати більше було неможливо, так як це могло завдати серйозної шкоди здоров'ю плода, і він зовсім не зміг би існувати самостійно.

Така аномалія зустрічається в одному випадку на мільйон, а найчастіше її виявляють після народження "близнюка-господаря".