Чарівній коргі Некк з Фінляндії дуже не пощастило при народженні.

Її батьки були іменитими виставковими собаками з родослівною ледь не з епохи Тюдорів, але серед їх ідеального посліду випадково вийшла Некк. У неї було два носа, не було ока і з'єднані два хребця в спині. Ветеринари, бачачи загальну сумну картину, порадили заводчику приспати бідолаху, тому що навряд чи б вона вижила, пише Lad Bible.

коргі з двома носами
коргі з двома носами

Заводчик з сумом погодився, але тут втрутилася доля і 38-річний Ярмо Корхонен. У нього вже були два коргі, і чоловік не міг допустити, щоб таке миле щеня постраждало. Він взяв Некк до себе і почав виходжувати. Як виявилося, у песика не було будь-яких неймовірних проблем зі здоров'ям. Коргі росла активною і цікавою, а також трохи шкодливою - вона внадилася об'їдати агрус з кущів, який їй було заборонено їсти.

коргі з двома носами
коргі з двома носами

Грайлива собака відмінно зійшлася з чотириногою сім'єю Ярмо, правда, не відразу. Цуцики з інтересом вивчали незвичайну морду Некк, а також терпіли її бодання. Малятко просто перший час не могла впоратися з 3D-простором і постійно влітало лобом в предмети. Коли їй виповнилося вісім років, Ярмо вирішив залишити песика у мами за містом. Тут Некк могла досхочу гратися на природі (і об'їдати агрус). За господареві і друзям вона не встигає скучити - вони відвідують її щотижня.

коргі з двома носами
коргі з двома носами

Я не міг уявити, що коргі не зможе знайти собі люблячу сім'ю. Але тепер це веселе і пухнасте створіння перевершило всі очікування - нехай і в своєму дивному і милому ключі ярмо Корхонен